Dzien ósmy został przeznaczony przeze mnie na wypoczynek przed praktykami, Musiałem się zregenerować po całym tygodniu, że tak powiem "wrażeń".

W dniu siódmym pojechalismy wraz z naszymi opiekunami i przewodnikiem nad klify oraz w góry. Były przepiękne widoki z dużej wysokości, a w ocean możnaby patrzeć godzinami. Wszystko co odbyło się tego dnia było po prostu super. Polecam każdemu taką wycieczkę.

W dniu piątym poznawaliśmy język zawodowy, było to bardzo ciekawe, poznałem wiele słów, które z pewnościa przydadzą mi się w przyszłości. 

W dniu szóstym pisaliśmy na naszych zajęciach dwa testy. Jeden był striskte skupiony na zawodzie a drugi na całej wiedzy, która przekazała nam nasza Pani nauczyciel. Nie były dla mnie jakoś mega trudne, gdyż byłem uważny na każdych zajęciach. 

W dniu czwartym na naszych codziennych zajęciach Pani Marta przygotowała dla nas grę, na której musieliśmy wybrać prawidłową odpowiedż z 4. Pytania były powiązane z wcześniejszymi lekcjami i skupiały się na wiedzy o Irlandii i kulturze. Czasami ciężko było odpowiedziec nie znając dobrze tłumaczenia pytania bo były one również po angielsku. Ale bylo to mega fajne i poprosiliśmy, abyśmy mogli zagrać jutro na co Pani się zgodziła i chyba była szczęsliwa, że aż tak nam się to spodobało. Po grze zaczęliśmy się uczyć dalej.